Ana Sayfa HABERLERSeyahat Esnek Seyahat İle İstediğiniz Kadar Değiştirin

Esnek Seyahat İle İstediğiniz Kadar Değiştirin

Yazan havadakisorular
77 Görünümler

THY’den yapılan açıklamada, 31 Mart 2021 tarihine kadar alınan biletlerin, 31 Aralık tarihine kadar kadar sınırsız değişiklik hakkı sağlayan Esnek Seyahat ile güvence altına alınacağı açıklandı.

“Uçuşlar açılırken ilk uçakta yerinizi alın. Sevdikleriniz ve sevdiğiniz yerlerle kavuşmak için sabırsızlandığınızı biliyor ve sizin için özenle çalışıyoruz. Esnek Seyahat uygulamamızla her şeye hazırlıklısınız. 31 Mart 2021 (dahil) ayına kadar biletlemenizi yapın; sevdiklerinize, işinize, okulunuza ve memleketinize kavuşmak için 31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar istediğiniz an sınırsız değişiklik hakkınızdan yararlanın.

“Keşfetme heyecanına kapıldıysanız ama planlarınızı kesinleştiremiyorsanız 31 Mart 2021 (dahil) tarihine ayına kadar biletinizi alın, 31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar sınırsız değişiklik hakkınızdan istediniz an yararlanın. Biletinizi istediğiniz yere istediğiniz zaman değiştirin. Londra seyahatinden vaz mı geçtiniz? Rotanızı ister Paris’e ister Amsterdam’a çevirin.”

Kural ve koşullar
“Planlar ne kadar değişirse değişsin Esnek Seyahat ile güvendesiniz. Esnek Seyahat’in nasıl işlediğini öğrenmek için kural ve koşulları incelemeyi unutmayın!

  • Farklı bir varış noktası için ücret farkını ödemek koşuluyla bilet değişikliği yapılabilir.
  • Değişiklik işlemleri, Türk Hava Yolları satış ofisleri, çağrı merkezi, online kanallar (sadece yurt dışı biletleri için) ve biletin satın alındığı acenteler aracılığıyla gerçekleştirilebilir.
  • 21 Mart 2020 – 31 Mart 2021 (dahil) tarihleri arasında yapılan biletlemeler için yolcular 31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar sınırsız değişiklik yapabilir.
  • Biletin açığa alınabilmesi için, biletteki ilk uçuş tarihinden önce rezervasyonun iptal ettirilmesi gerekmektedir.
  • Biletin açığa alınması amacıyla yapılacak iptal işlemlerinin Türk Hava Yolları çağrı merkezi, satış ofisleri veya biletin alındığı acenteler üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Vergi, kur, sınıf farklarından doğan ücret farkları tahsil edilecektir.
    Çin varışlı ve kalkışlı uçuşlar için geçerli değildir. “

Related Articles

Yorum Bırakın

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edinin