Ana Sayfa HABERLERDünyada Havacılık Fazla Bagaj Ücreti Ödememek için 30 Kilo Portakal Yediler!

Fazla Bagaj Ücreti Ödememek için 30 Kilo Portakal Yediler!

Yazan Doğukan Çelebiler
200 Görünümler
kumning airport

Çin’de 4 Arkadaş Ekstra Bagaj Ücreti Ödememek İçin Havalimanı’nda 30 Kg Portakal Yedikten Sonra Ağız Ülseri Oldu.

Olay, Güneybatı Çin’in Yunnan Eyaletinde bulunan Kunming Havalimanı’nda meydana geldi.

Uçak yolculuğu, hızlı bir ulaşım şekli olsa da kendi kuralları ve düzenlemeleri ile birlikte gelir. Dünyanın dört bir yanındaki havayolu şirketlerinin katı bir bagaj limiti vardır ve herhangi bir yolcu bu limiti aşarsa, ekstra bir ücret ödemek zorundadır.  Benzer bir olay kısa süre önce, Güneybatı Çin’in Yunnan Eyaletinde bulunan Kunming havaalanı’nda meydana geldi.

Ancak havalimanına ulaştıklarında, portakalları yanlarında götürmek istiyorlarsa ekstra bagaj ücreti olarak toplam 300 Yuan (341 TL) ödemek zorunda kalacaklarını öğrendiler. Fazladan parayı ödemeye sıcak bakmayan muhteşem 4’lü tüm meyveleri yediler!

Wang adlı adam ve arkadaşları, ücretin ödeyemeyecek kadar pahalı olduğuna karar verdiler ve bunun yerine portakalları havalimanı’nda yemeye karar verdiler. Wang ”Orada öylece durduk ve hepsini yedik. Yaklaşık 20-30 dakika sürdü, ”dedi.

Dört adam tek seferde çok fazla turunçgil yedikten sonra ağız ülserİ oldular. Haklı olarak bir daha asla portakal yemeyeceğiz diye haykırdılar.

Başka bir eğlenceli olay, bir kadın Avustralya havalimanı’nda ekstra bagaj ücretini ödememek için hamile numarası yaptı. Fazla kilo yapan kıyafetlerini çıkardıktan sonra top haline getirip karnına yerleştirdi.

Related Articles

Yorum Bırakın

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi Edinin